t f l
^

Hakkımda

1981 yılının 11 Mayıs günü, İstanbul’da doğdum. Boğa burcu’yum. 1996  yılında Tuzla Teknik Lisesi Bilgisayar bölümünde okurken ilk kullandığı bilgisayar olan 486  ile bilişim dünyasıyla tanıştım.

2004 yılında Marmara Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği  bölümünden mezun olup, 2005 yılında vatani görevini tamamladım.

Üniversite yıllarında bilgi paylaşmanın verdiği heyecanla, Türkiyenin köklü teknoloji sitelerinden PC Labs‘da donanım inceleme, teknik makale ve rehberler hazırlama konusunda editörlük deneyiminin yanı sıra,  Kurumsal firmalara Sistem uzmanı ve IT Eğitim & Danışmanlığı,  Web  tabanlı projeler yaptım.

En son bitirdğim okul 2010 yılında “Sanal Alıştırma Ortamlarında Motivasyon” adlı yüksek lisans teziyle  Marmara Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümüdür. Ayrıca MCP, MCSA, MCSA:M MCSE sertifikalarına sahibim.Uzmanlık olarak; Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS) konusunda kendimi geliştiriyorum.

Bilişim teknolojileri eğitmenliğinin yanı sıra, freelance ve proje bazlı olarak  Proje yöneticisi, Sistem Uzmanı  ve  BT  Danışmanlığı gibi alanlarda çalışmalarıma devam etmekteyim.

Share

Reply